درباره ما

معرفی کلینیک زیبایی سی شل

کلینیک پوست و مو و زیبایی سی شل از سال 1400 با هدف نوآوری در عرصه خدمات پوست و مو و زیبایی و مراقبت های پوستی رسما فعالیت خود را آغاز نمود و با بهره گیری از دستگاه های روز دنیا از کمپانی های معتبر و با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه در زمره کلینک های تراز اول و خوب استان قزوین در آمدیم. مجموعه سی شل همگام با پیشرفت روز افزون علوم پزشکی با بهره گیری از برنامه های آموزشی مدرن سعی در ارتقا دانش تخصصی نیروهای متخصص خود داشته و با حضور در کنفرانس ها و سمینارها و کارگاه های آموزشی سعی در ارتقا علوم پزشکی نوین در زمینه پوست و و مو و زیبایی داشته ایم.

  • تجهیزات روز دنیا
  • تجربه و دانش تخصصی
  • نیروهای متخصص
  • کیفیت در مواد مصرفی

بخش ها

بخش های کلینیک ما

2+

سال تجربه

10+

خدمات زیبایی

3+

اتاق مجهز

1000+

رضایت بیماران

دلایل انتخاب ما

ما فقط چند مورد از دلایلی که باید ما را انتخاب کنید را بیان می کنیم :

اولین و مهم‌ترین ویژگی بهترین کلینیک زیبایی در قزوین مجوز بهداشت است. یک کلینیک باید دارای گواهی‌های معتبر از وزارت بهداشت بوده و پروانه فعالیت‌های تخصصی زیبایی-درمانی را نیز دریافت کرده باشد.

یک کلینیک زیبایی درجه یک باید تحت نظر یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی فعالیت کند و امور تخصصی مثل انواع تزریق فیلر و بوتاکس و… نیز توسط پزشک متخصص انجام شود.

موادی که برای امور زیبایی و درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید اصل باشند تا میزان عوارض و خطرات جانبی در آن به حداقل برسد. عدم استفاده از داروی نامناسب نه تنها زیبایی شما را بیشتر نمی‌کند بلکه عاملی برای بیماری‌های جدی خواهد شد.