فشیال و پاکسازی

فشیال و پاکسازی

فشیال پوست (Facial Skin) مجموعه‌ای از درمان‌های مراقبت از صورت است که متناسب با نوع پوست هر کسی انجام می‌شود. با وجود این‌که انواع مختلفی از پاکسازی پوست در خانه وجود دارد اما فیشیال پوست اغلب در سالن‌های زیبایی و مراکز تخصصی پوست انجام خواهد شد.

افراد زیادی از روش‌های مختلف پاکسازی و جوانسازی پوست در خانه استفاده می‌کنند. اما برخی از آن‌ها به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نخواهند کرد. در این مواقع بهتر است به سراغ روش اساسی درمان مانند فشیال پوست بروید که این روزها بیش از پیش مورد استقبال خانم‌ها قرار گرفته است. درواقع فیشیال پوست روشی عالی برای سلامت، آرامش و درخشندگی صورت شماست.
فشیال پوست چیست؟
اگر می‌خواهید بدانید فیشیال پوست چیست باید بگوییم این روش یک درمان رایج و پرطرفدار مراقبت از صورت است. یک درمان دستی چند مرحله‌ای شامل پاکسازی، لایه‌برداری و آب‌رسانی عمقی که باعث بسته شدن منافذ باز پوست صورت می‌شود.

این نوع پاکسازی معمولا یک ساعت طول می‌کشد و در طول آن با بیرون کشیدن سلول‌های مرده به کمک یک ماسک مقوی درمان اصلی برای از بین بردن مشکلات رایج پوست آغاز خواهد شد. مهمترین نکته در فشیال ماساژ حرفه‌ای پوست است که باعث کلاژن‌سازی می‌شود، به تغذیه پوست و جوان‌سازی صورت کمک می‌کند. درواقع فیشال راهی شگفت‌انگیز و آسان برای از بین بردن یک هفته استرس‌زا است که می‌تواند به‌طور جدی روی پوست شما تاثیر می‌گذارد.
انواع درمان فشیال پوست
فیشیال یک روش درمانی مراقبتی چند مرحله‌ای است. انواع مختلف این روش عبارتند از:

مرحله درمانی (پاکسازی حرفه‌ای پوست)
های‌فرکوئنسی (تاباندن الکترود شیشه‌ای رو پوست صورت جهت افزایش گردش خون و ضدعفونی)
هیدرودرمی (اکسیژن‌رسانی و تقویت سلول‌های پوست با آب‌رسانی عمقی)
رولر درما فشیال (روش کم تهاجمی تحریک پوست برای کلاژن‌سازی)

مراحل انجام فیشیال پوست
همان‌طور که پیشتر گفتیم، فشیال پوست توسط دکتر متخصص پوست در مراکز تخصصی انجام می‌شود. برای شروع پاکسازی ابتدا متخصص زیبایی مشاوره لازم در مورد نوع پوست و محصولات مناسب آن را انجام می‌دهد تا نگرانی شما برطرف شود. سپس زمان آغاز درمان فیشیال فرا می‌رسد.

در صورت لزوم می توانید با دکتر پوست و مو آنلاین مشورت کنید و هم می توانید به صورت حضوری به متخصص پوست و مو مراجعه کنید.

نحوه عملکرد فشیال شامل موارد زیر است:

1. پاکسازی
دکتر متخصص پوست یک پاک‌کننده را روی صورت و گردن ماساژ می‌دهد تا هر گونه اثری از آرایش و آلودگی پاک شود. سپس با استفاده از آب گرم همراه با اسفنج صورت، پارچه یا پد پنبه‌ای پاک‌کننده را پاک می‌کند.

بعد از آن صورت را خشک خواهد کرد و حال زمان ارزیابی پوست می‌رسد. این مرحله به آن‌ها کمک می‌کند تا مشخص کنند بعدا قرار است چه نوع ماسک سفارشی را استفاده کنند.

2. لایه‌برداری
بسته به مرکز زیبایی که به آن مراجعه کرده‌اید، متخصص زیبایی ممکن است سلول‌های مرده پوست را با یک کرم لایه‌بردار یا اسکراب پاک کند، همچنین می‌تواند درمان منافذ باز را با بخار انجام دهد.

3. استخراج
این فرآیند برای پاک کردن منافذ صورتی که با چربی اضافی یا سلول‌های مرده پوست مسدود شده‌اند، انجام می‌شود. زیرا این شرایط می‌تواند باعث ایجاد جوش‌های سرسیاه و آکنه شود. دکتر پوست استخراج را با دست یا با ابزار فلزی مخصوص انجام می‌دهد.

4. ماساژ
فشیال معمولا شامل ماساژ صورت (اغلب قسمت بالای بدن) است که می‌تواند برای بهبود تخلیه غدد لنفاوی استفاده شود.

5. ماسک و موارد دیگر
در این مرحله متخصص زیبایی از یک ماسک سفارشی استفاده می‌کند. ماسک معمولا بر پایه خاک رس برای درمان چربی یا آبرسان برای مبارزه با خشکی خواهد بود. اگر در روز باشد، فیشیال پوست با یک سرم، مرطوب کننده و ضد آفتاب به پایان می‌رسد.

چه کسانی می‌توانند فشیال پوست انجام دهند؟
اغلب افراد مشکلات پوستی را از سن نوجوانی تجربه می‌کنند اما متخصصان مراقبت از پوست توصیه کرده‌اند بهتر است برای انجام فیشیال پوست تا سن حداقل 20 سالگی صبور باشید. تا قبل از این سن می‌توانید خودتان از روش‌های پاکسازی و فشیال پوست در خانه استفاده کنید. پس از سن بیست سالگی انجام این نوع پاکسازی درمانی از پیری زودرس، آکنه هورمونی، پوست کدر و لکه‌ها جلوگیری می‌کند.

 

خدمات فشیال

  • فشیال و پاکسازی پایهلظفا تماس بگیرید
  • فشیال و پاکسازی VIPلطفا تماس بگیرید